Vyhledávání

Svět a my v obraze. Klíčové události uplynulých dvou týdnů bez ladu a skladu:

Letošní premiéra Bez ladu a skladu je na světě. Začneme pěkně zostra a od podlahy, a to tématem, stále vtipným a neutuchajícím, o našich zastáncích bezpečnosti a jejich hesle „Pomáhat a chránit“.

Policisté nemají na benzín. K případům budou muset začít jezdit na kole. Tak to jsem zvědavá, jak si na delikventy vyšlápnou. A stejně řidiče jen buzerují.

Hvězdné války opět útočí, ale tentokrát ne na filmová plátna, nýbrž na statistické řádky. Při letošním březnovém sčítání lidu statistici uznají rytířský řád Jedi jako náboženství. Recese?

Krize ve zdravotnictví a odchody lékařů? Vláda versus lékaři a lékaři versus sestry. Neustálý boj kdo s koho. Sestry nás nepodpořily, z dvou miliard nedostanou nic. Aby vůbec někdo něco dostal. Myslím, že kdo uteče, tak v této republice vyhraje.

Ostuda moravských vinařů. Každá desátá láhev s vínem je falešná. Etiketa nabízí kvalitu, ale jde o podvod. No, je přeci jedno, co se pije, hlavně když se motáme.

V Africe padají vlády. Tunisané ostrakizovali prezidenta Zína Abidína bin Alího, v Egytě Mubaraka drží už jen armáda a mezitím v Olomouci opět padl STAG.

Úpadek Novy jako lídra trhu? Prima vyfoukla Nově Genzera se Suchánkem a teď na ní poběží telenovela pětkrát týdně. Auuuuuu!

Závěrem ještě jedna perlička z policejního šuplíčku, tentokrát argentinského. Sexuální hrátky policistů v Buenos Aires ve službě přenášelo rádio. Někdo nemá na benzín a někdo…