Vyhledávání

Bez ladu a skladu opět na scéně.

Dva týdny uběhly jak voda a přinášíme vám opět nejčerstvější zajímavosti ze světa i z okolí. Jak z prken showbusinessu, tak i ze záhadných tajů psychologie.

Kateřina Průšová řídila opilá, přišla o řidičák. Tentokrát se nad kráskou policie nesmilovala. Sláva módních mol není evidentně vše.

Grammy 2011: Pět cen pro Lady Antebellum, Eminem propadl a Lady Gaga na afterparty nazvána jako „drunky Gaga“. Zapíjela „opilá Gaga“ úspěch, nebo neúspěch?

Ze světa lesku a slávy celebrit se přesuneme do roviny psychologické. Stres je pro ženy zničující. Než tady dostuduji, můžu si jít rovnou zažádat o místo do Pelhřimova. A nebudu v tom určitě sama. A co naopak ničí muže? Prý je to tajemná účinnost kávy. Ženám pomáhá, muže ničí. To mně připomnělo dát si další várku kafe.

Ženy ve věku od 20 do 24 let jsou více nevěrné než muži, uvádí další infantilní výzkum. Tak to mám čistě teoreticky ještě tři roky sklony k nevěře.

Čeští muži jsou v Evropě nejtlustší, z žen jsou to Turkyně. Jezme, dokud můžeme, za chvíli tu na to nebudeme mít.

Odvážná důchodkyně zahnala svou kabelkou šest zlodějů s kladivy. Slunce, seno, erotika hadra. Tak tato babička si zaslouží všechnu čest.

Slovanská epopej je rozdělená, část pláten dorazila do Prahy. Opět byla nasypána sůl do rány a nevraživosti nebude nikdá konce. Stále to bude mrcha Praha a chudina Morava. Jen je k pláči, že si to politici neuvědomují a řídí se heslem: „JÁ“.

Rumunské čarodějnice čeká za nepravdivou předpověď vězení. Vezmou jim i košťata? Nechtěla bych být Sibylou v Rumunsku.

Závěrem bych ráda vyjádřila soustrast. Zemřel herec, muzikant a cimrmanolog Pavel Vondruška. Budiž mu země lehká.