Vyhledávání

PR článek: Proč si přidělávat stres při vázání a tisku diplomky, když nemusíš. Aneb No stress in press!

Znáte to, když odevzdáváte bakalářskou, diplomovou či jinou práci a před deadlinem jste nuceni stát dlouhou frontu v copyshopu, kde si nemůžete v klidu vybrat všechny náležitosti designu vaší práce, protože třeba máte špatný pocit z toho, že zdržujete frontu za vámi, a ještě je tam nepříjemná obsluha?

Řešením jsou SuperVazby.cz, které online zprostředkovávají kontakt mezi zákazníkem a copyshopem. V klidu domova vyplníte formulář https://www.supervazby.cz/objednavka, ve kterém si zvolíte město a pobočku, v níž si práci chcete vyzvednout (v celé republice je 19 poboček ve všech studentských městech), a další náležitosti jako druh vazby (nejlepší ceny vazeb od 149 Kč), barvu či písmo a vložíte dokument, který požadujete vytisknout. Fungují i nyní v době koronavirové! Práci si můžete vyzvednout na zvolené pobočce, anebo vám ji doručí kurýrem na vaši adresu do 3 pracovních dnů.

Objednat vazbu a tisk bakalářské, diplomové či jiné práce (dělají i seminární a maturitní práce i kroužkové vazby a termovazby) můžete naprosto kdykoliv a kdekoliv. Stačí vám k tomu pouze internetové připojení. Již se nemusíte ohlížet na otevírací dobu copycenter a vše si můžete objednat klidně i o půlnoci, jako když tiskne. Pokud nestíháte dopisovat práci, můžete zvolit taktiku, že si předem objednáte desky, a diplomku tak můžete dopisovat až do poslední možné chvíle. Pak jen přes formulář dopošlete samotný text, který v copycentru svážou do desek do 2 hodin. A to vše bez příplatku!

Ihned po vyplnění formuláře se dozvíte finální cenu, a nejste v napětí až do poslední chvíle, kolik že to všechno bude stát, a vyhnete se třeba nepříjemnému překvapení při vyzvedávání objednávky. Díky online objednávce znáte přesný čas dodání. Celý proces můžete online sledovat, takže nejste ponecháni v nejistotě, kdy bude vaše práce konečně hotová. Zákazník je také prostřednictvím SMS i e-mailu průběžně informován o stavu objednávky.

Mezi další výhody serveru SuperVazby.cz patří i to, že se nemusíte rozhodovat hned, zda si budete chtít objednat tisk vaší práce. Objednávka se totiž průběžně ukládá a vydrží v košíku i několik dní. Jestliže vás tlačí čas, nezoufejte! SuperVazby umí zhotovit objednávku i superexpresně třeba do dvou hodin.

A protože myslí i na přírodu, tak na většině poboček nabízí recyklovatelné desky, které se vyrábějí za pomoci větrných elektráren v Holandsku.

Pokud si nejste jistí jazykovou a stylistickou stránkou vaší práce, můžete si u SuperVazeb objednat i korekturu. Opravují stylistiku, gramatiku i formátování, a to za poměrně nízké ceny oproti konkurenci – do 7 pracovních dnů za 25 Kč/normostrana a expresně do 3 dnů za 35 Kč/normostrana. Korektury dělají pomocí revizí. Je tedy jen na vás, zda doporučení přijmete, či ne. Myslí i na nerodilé mluvčí. Český jazyk totiž není procházka růžovou zahradou, a proto se specializují i na korektury, které zohledňují vysokou chybovost cizinců.

Oproti standardním kamenným pobočkám mají SuperVazby supervýhodu – velice dobře podchycený servis pro zákazníky. Každý všední den drží na telefonu, webovém chatu, e-mailu a Messengeru zákaznickou podporu, kde vám poradí s nejedním dotazem či problémem.

A to nejlepší na závěr! Od března do srpna probíhá soutěž! Každý měsíc losují dva soutěžící a zaplatí jim diplomku. Stačí poslat pouze vaši fotku nebo video s diplomkou na e-mail soutez@supervazby.cz.

 

 

Sára Poloučková

Chodím pozdě, ale na víno vždy včas.