Vyhledávání

POZVÁNKA: PSH navštíví olomoucký S-klub

Česká rapová skupina Peneři strýčka Homeboye, známá pod zkratkou PSH, vyrazila se svým albem Debut na tour napříč Českou republikou a Slovenskem. Jednou ze zastávek bude také olomoucký S-klub, kam dorazí 13. prosince. 

Jelikož skupina vznikla už v roce 1993, v jejich tvorbě převažuje old school rap. PSH mají ve svém repertoáru 7 alb, která obsahují legendární písně jako např. Praha, Můj svět můj rap nebo Co bude až nebude rap. Letošní deska Debut je zřejmě jejich poslední. 

Show potěší jak nové, tak skalní fanoušky. Dočkáte se totiž nejen čerstvých pecek, ale i starých hitů. Filmové odkazy, nadsázku i tíživé životní postřehy vám doveze přímo pod nos Vladimír 518, Orion a DJ Mike T. 

Zastávkami tour ale nebudou jen česká a slovenská města. PSH navštíví také Londýn a celou tour mají v plánu zakončit 31. 12. velkolepým vystoupením na Bali. 

„Nebereme se moc na vážno. Naše koncerty jsou o tom, že se lidi chodí bavit, smějí se a je na nich utrhlá energie,” řekl Vladimír 518 v rozhovoru pro DVTV. 

V S-klubu začnou PSH hrát ve 22:30. Cena jedné vstupenky je 300 korun a můžete ji zakoupit na https://www.predprodejolomouc.cz/ nebo přímo na místě.

Zdroj obrázku: https://www.ireport.cz/

Veronika Rédová

Jmenuji se Veronika, je mi 19 let a studuji prvním rokem obor Žurnalistika na Univerzitě Palackého. Psát mě bavilo už od chvíle, kdy jsem se to naučila. Mimo to mám ráda hudbu, tanec a degustaci vína/piva s kamarády.