Vyhledávání

POZVÁNKA: Letošní Business Camp se přesouvá do online prostoru

I přes všechna omezení se nemusíte bát, že byste přišli o příležitost naučit se podnikat. Již osmý ročník konference o cestě za úspěšným podnikáním se bude letos poprvé konat online. UP Business Camp se uskuteční v sobotu 21. listopadu tentokrát z pohodlí vašeho domova.


Každoroční podnikatelská konference pořádaná Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého se přesouvá do online prostoru. Letošní ročník se bude konat na téma „Načrtni si svou budoucnost“. Účastníci bohužel přijdou o inspirativní atmosféru olomoucké Přírodovědecké fakulty, kde se tradičně konference koná, ale nepřijdou o skvělé řečníky. Mezi hosty se objeví Lukáš Drlík, majitel Levandulového statku Bezděkov, který poradí, jak nastartovat úspěšný (rodinný) business. Dalším řečníkem bude Jakub Gemrot, vývojář počítačových her. Jeho projekt Attentat 1942 byl nominován na Oskara počítačových her na festivalu IGF v San Franciscu v roce 2018. Vystoupí také dvojice Michal Ďuriník a František Špás, kteří spolu založili projekt LOKLOK Kombucha.

V rámci celodenního konferenčního hovoru proběhne také panelová diskuze, která zájemcům o podnikání nabídne rady, jak nastartovat svůj business. Diskuze se zúčastní například Tomáš Zapletal, zakladatel platformy worldee.com, která slouží jako moderní cestovatelský deník. V rámci konference také proběhne souboj startupů, ve kterém mohou účastníci vyhrát zajímavé ceny. Vstupenky na konferenci si můžete zakoupit na webu upbusinesscamp.cz, kde můžete najít také program celého podnikatelského dne.

Zdroj fotografie: facebooková stránka UP Business Camp 

Lea Gentric

Studentka Žurnalistiky a Mezinárodních vztahů na UP. Jestli máte psa, tak určitě budeme kamarádi.