Vyhledávání

Logopedie přehledně na jednom místě

Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu na Pedagogické fakultě UP má nově zřízené vlastní internetové stránky. Web je určený jak pro zájemce o studijní obor logopedie, tak pro samotné studenty. Všechny informace tedy odteď můžete najít na jednom místě.


Stránky zřídilo Oddělení logopedie, aby doplnilo informace na webu Ústavu speciálněpedagogických studií. Můžete na nich nalézt všemožné údaje, které se týkají logopedické disciplíny. Zájemci o studium si zde mohou přečíst podrobnosti o oboru. Dočtou se samozřejmě, jaké jsou podmínky přijetí, dále stránky zmiňují i detaily o studiu samotném – kompletní charakteristika oboru je dostupná na webu v PDF dokumentu.

Návštěvníci webu mohou také zhlédnout i netradiční videa. Absolventka olomoucké logopedie Petra Sviderková se rozhodla šířit osvětu o svém oboru právě touto formou a v zábavných rozhovorech zpovídala další absolventky logopedie na UPOLu, klinickou logopedku a také několik lidí, kteří trpí narušenou komunikační schopností (mají např. Aspergerův nebo Tourettův syndrom).

V neposlední řadě jsou pro studenty na stránkách uvedeny informace o nabídkách práce, studijní a učební materiály a také různé novinky ze světa s tématikou logopedie.

Webové stránky najdete zde.

Zdroj obrázku: logopedie-upol.webnode.cz

Lea Gentric

Studentka Žurnalistiky a Mezinárodních vztahů na UP. Jestli máte psa, tak určitě budeme kamarádi.