Vyhledávání

UPoint slaví 5 let, ale dárky dostanete vy!

Věřte tomu nebo ne, ale skromný obchůdek naší univerzity oslavil tento čtvrtek už 5 let od svého vzniku. A proto se rozhodl své stálé i nové zákazníky odměnit pětinovou slevou na veškerý sortiment. Navštivte tedy webové stránky UPointu a vyberte se jakékoliv zboží, které se vám líbí. Čas na to máte do pondělí 20. dubna.


 

 

Kdo chodí na Univerzitu Palackého, nebo se alespoň pohybuje delší dobu po Olomouci, určitě ví, že má svůj vlastní obchod a informační centrum v jednom. Jmenuje se UPoint a sídlí na Horním náměstí v domě U Černého psa. V této historické budově s překrásným pískovcovým portálem na vás čekají rozmanité druhy produktů a ochotný personál, který vám rád pomůže nejen při nákupu, ale i s informacemi o univerzitě a Olomouci. Určitě si tam zajděte, až budete mít příležitost.

V dnešních dnech se bohužel dovnitř nepodíváte. Nouzový stav se nevyhnul ani UPointu, který musel spolu s ostatními olomouckými podniky zavřít své dveře. Naštěstí díky e-shopu může prodávat online. Výběr je stejný jako v kamenné prodejně, jen např. velikost oblečení si logicky nebudete moci vyzkoušet. Ale snad si vyberete správně.

Karanténa naštěstí nezastavila UPoint, aby oslavil své 5leté výročí. Pro zákazníky připravil speciální nabídku, a to slevu 20 % na určité zboží. Sleva se netýká pouze zboží  ve výprodeji, papírových obalů, dárkových poukazů a alkoholických výrobků. A to se vyplati! Udělejte si v těchto těžkých časech radost malým dárkem a podpořte tím zároveň svou univerzitu.

Univerzita Palackého však není jedinou vysokou školou v Česku, která má vlastní obchod s upomínkovým zbožím. Stejný má Masarykova univerzita v Brně, Ostravská univerzita a další. A ani nápad spojeného obchodu s informačním centrem není výjimečným případem naší vysoké školy. Něco podobného má také Univerzita Karlova v Praze. I tam jsou poskytovány informace studentům a prodávány propagační předměty školy. Naneštěstí s tímto nápadem přišla i o něco dříve – o měsíc a půl před námi. Náš UPoint je ale jen jeden!

Zdroje obrázků: webové stránky UPointu

Jaromír Talák

Student univerzity Palackého. Internetový nadšenec. Miluji cestování, rád píšu a čtu.