Vyhledávání

POZVÁNKA: Pojeďte s TravelUP uctívat bačovské bohy na Velkou Fatru

Milovníci turistiky a nových zážitků, zbystřete! Přinášíme vám pozvánku na víkendovku od nově vzniklého cestovatelského klubu Travel UP. Poslední březnový víkend se s nimi můžete vydat na Velkou Fatru. Zatím se celá akce jeví záhadně, protože není jisté ani místo srazu, ani přesná trasa cesty. Ale nemusíte se bát, že by to byl obyčený výlet, protože Helena ví jako první, co vás tam čeká.

 

A co tedy můžete čekat? Pokud jste trošku dobrodružnější povahy, určitě vás nadchne, že si vyzkoušíte pochod za tmy bez čelovek a dalších rušivých elementů. „Také budeme u plápolajících plamenů uctívat bačovské bohy,“ láká zakladatel TravelUP Petr Pavliš. Jak? To už neprozradil.

Chcete-li zažt tohle dobrodružství na vlastní kůži nebo vás jen láká slovenská příroda, zapište si datum 29.–31. března 2019 do svých diářů. S sebou vám postačí jen baťůžek, spacák, karimatka, teplé ponožky, namasírovaná lýtka a především dobrá nálada. 

Chybí vám snad něco z výše zmíněného vybavení? Nevadí! Stačí se ozvat pořadatelům a oni vám ji mile rádi pomohou obstarat.

Víc informací se dozvíte na facebookové události, jakmile nastane ten správný čas.

Velká Fatra už na vás čeká!

 

Foto: TravelUP, Petr Pavliš

Nikola Havránková

Nová studentka dramaterapie a zároveň budoucí učitelka českého jazyka, která je ve volném čase zapálenou dobrovolnicí, milovnicí aperolu, knih a surikat.