Vyhledávání

Tip: Zábava na cesty

Začal semestr a s ním taky období pravidelného cestovaní, ale taky docházení na přednášky, které ne vždy budou zábavné. Dnes má ovšem každý chytrý telefon nebo tablet a tak vám přinášíme pár tipů na několik zábavných her, které lze na GooglePlay nebo Appstore stáhnout kompletně zadarmo.

Google_vs_Apple-sniflex.com_

Angry Birds Star Wars II

Serii Angry Birds je netřeba představovat, s novým přírůstkem se tentokrát podíváme do dějiště první filmové trilogie Star Wars. Ve hře se nám pod ruku dostanou na straně ptačích Jedi rytířů postavy jako Yoda, který se dokáže odrážet od stěn, nebo Anakin Skywalker, který se pomoci kluzáku zase může dostat na místa, kam ostatní nemohou. Na straně prasat ze Sithu zase najdeme prasečího imperátora, který metá blesky nebo Jango Fetta, který dokáže vystřelovat naváděné rakety. Hra má zatím jen 2 kapitoly, které se naštěstí dají projet za obě strany síly, a tím dostaneme nějakých 40 zábavných kol. Ve hře je taky zaveden systém achivementů, který odemyká bonusová kola a tím pěkně prodlužuje herní dobu. Angry Birds Star Wars II je stejně zábavné jako jeho předchůdci a to jej dělá vynikající hrou na cesty nebo na nudnější přednášky.

Motoheroz

Motoheroz je zábavná trials hra, která vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Ve hře je několik desítek různých tratí, které vás dokážou pořádně potrápit. Najdou se jednoduché tratě, kde stačí jen držet plyn a nic víc, ale jsou i tratě, kde to takhle nejde a budete se muset hodně snažit, abyste se dostali do cíle. Za celou hrou stojí studio Ubisoft, takže hra překvapuje i pěknou grafikou, kterou na mobilních hrách jen tak nevidíme. Hru také můžete propojit s vaším Facebookem a soutěžit tak se svými přáteli.

Galaxy on Fire 2

Vesmírné střílečky se konečně vracejí! Galaxy on Fire 2 je velice chytlavá hra s více než několika hodinovou kampaní. Ve hře hrajte za válečného veterána, který se snaží zachránit celou galaxii. Budete moct obchodovat nebo bojovat s vesmírnými piráty. Zažijete také akční bitvy, které vám dají pořádně zabrat. Celá hra se chlubí velice propracovanou grafikou, kterou jen tak na mobilních zařízeních neuvidíte. Hra má také kvalitní soundtrack, který je hře šitý na míru. Jediná věc, kterou lze vytknout, je trošku těžší ovládaní ze začátku. Hra sice nedosahuje kvalit her na PC nebo konzoli, ale na mobilní platformě je to jednoznačně pecka.

Autor: Jan Liberda

Obrázek: http://technodaily.ru/wp-content/uploads/2011/03/Google_vs_Apple-sniflex.com_.jpg