Vyhledávání

Týden v Médiích

Teta Kim Čong-una utekla do USA - získala azyl a podstoupila plastiku. Brazilci špehovali diplomaty USA, Ruska a dalších zemí v rámci tajného plánu „Mucha“. Slováci si budou muset dávky odpracovat. Přišli jsme o loď, přiznala Severní Korea.

Favorit ve volbách starosty New Yorku zaspal svůj mítink. Irsko uspořádá referendum o sňatcích homosexuálů. Indie se zapojila do vesmírného závodu. Vyslala raketu zkoumat podmínky pro život na Marsu a manžel Vondráčkové chtěl zrušit televizi Prima.

Češi mluví špatně anglicky - hůř než Maďaři či Poláci. Kam zmizela úcta k hlavě státu? Zeptala se manželka prezidenta Zemana a Venezuelci sestřelili u hranic s Kolumbií malý letoun. Řecká policie vtrhla do zrušené veřejnoprávní televize. Jdou po mně jako nacisti po Židech, ozval se Berlusconi.

Dárkyně vajíčka lesbické matce má rodičovská práva, rozhodli na Floridě a prezident Obama se omluvil za problémy s novým pojištěním. Starosta Toronta kouřil crack - zvažuje odvykací kúru. Maďarský vinař měl už dost zlodějů, a tak otrávil vlastní víno. Arabský podnikatel hledá učitele, který ho připraví na Oxford a nabízí jim až 4 miliony ročně.

Flirtovací vagony v metru neuspěly - cestující o ně nemají zájem. Vojáci ve Venezuele obsadili obchody s předraženým zbožím. Normalizační estráda či 'perverzní' show. Na Atleta roku se valí kritika. Rusko tlačí na Ukrajinu: Když nepodepíšete dohodu s EU, zajistíme vám miliardové projekty a Hašek je odepsán.

Levice jasně zvítězila ve slovenských krajských volbách. Radikální Hamás má novou mluvčí -svobodnou matku, která používá název Izrael.  Brusel hrozí Česku žalobou kvůli dostavbě Temelína. Německý penzista Cornelius Gurlitt, kterému policie při domovní prohlídce zabavila více než 1400 uměleckých děl včetně maleb Pabla Picassa nebo Henriho Matisse, vlastnil velkou část z nich legálně.