Vyhledávání

Šrájova poradna: Drogy

Helena varuje: článek může obsahovat humor a stopy ironie.

Šrájova poradna po desáté!

Ano, už tolikrát tato rubrika dokázala dát Vašemu životu smysl. Pokud i Vy sami máte nějaký ten problém, který je třeba řešit, ozvěte se na email helenavkrabici@gmail.com nebo na náš facebook.

Moji spolužiaci co majú 15 rokov fetuju. Hulia marihuanu, snupu kokain... Mňa zaujíma ze odkiaľ to majú? Odkiaľ maju drogy? Kdo im ich dáva? Vy mladšie ročníku viete ze dnes.je u mladych droga súčasť každodenného života...Odkiaľ ich majú u vás? Robin

Ahoj Robine,

možných řešení je několik. Napadlo Tě už zeptat se Tvých spolužáků přímo? Třeba jim tyto látky přibalují rodiče k svačině a nemusel by být takový problém vysvětlit to i u Tebe doma. Za nás byl třídní král ten, kdo měl nejvíc kartiček Pokémonů a Pána prstenů, dnes nejspíš rozhoduje množství drog, což je přirozený vývoj.

Problémem by mohl být fakt, že kokain nepatří mezi nejlevnější potraviny. Jestli máš ale náhodou bohaté rodiče, nepotřebné orgány, zásobu ropy na zahradě, kleptomanii a nebo případné kombinace zmíněného, shání se i ten bez nejmenších nesnází. Stačí se procházet temnými uličkami nebo telefonním seznamem.

Pevně věřím, že má rada byla užitečnější než hledání drog u drogisty,

Šrája

Foto: medside.ru

Petr Šrajer

Student muzikologie a žurnalistiky na Univerzitě Palackého v Olomouci. Fanatický posluchač české a slovenské alternativní hudby, amerického Motownu, německého industrialu a Erika Satieho. Jo a taky ex-šéfredaktor Heleny v krabici.