Vyhledávání

S AIESEC na stáž!

Chceš poznat nové lidi, jinou kulturu, získat cenné zkušenosti a především si parádně užít prázdniny? Neváhej a obrať se na AIESEC!

Mezinárodní studentská organizace AIESEC zprostředkovává studentům praxe a napomáhá tak k rozvoji mladých lidí po celém světě. Momentálně sdružuje přes 60 tisíc studentů ze 113 zemí světa a každoročně zařídí více než 10 tisíc stáží či výměnných pobytů pro studenty a absolventy vysokých škol.

karachi1

V minulém roce zprostředkovala olomoucká pobočka pracovní a rozvojové stáže pro více než 40 studentů Univerzity Palackého, momentálně nabízí program Global Citizen určen ideálně na letní prázdniny. Účastníci této stáže si mohou vybírat z různých typů dobrovolnických činností – především jde o práci s neziskovými organizacemi, které se zaměřují na kulturní porozumění, kariérní rozvoj, ekonomický růst a jazykovou gramotnost. Nejčastější prací je proto výuka angličtiny a výpomoc s organizací kulturních projektů.  Dalším bodem je také rozšiřování povědomí o naší republice.

Přestože účastníci nedostávají plat, ve většině případů mají ubytování a stravu zdarma. A k tomu spoustu dobrodružství či nezapomenutelných zážitků! Nyní je stále ještě aktuální speciální nabídka desetiměsíční stáže v Kolumbii. Pokud umíš anglicky,  je ti méně než 30 let, máš možnost se přihlásit zde

Pokud tě však Kolumbie neláká a nestihneš se připravit na brzký odjezd, nezoufej. Již na jaře příštího roku se můžeš začít přihlašovat na zmiňované letní programy a vycestovat téměř kamkoli!

Foto: www.uclu.org