Vyhledávání

PR článek: Přijďte si zahrát stolní tenis s umělým břichem

Už jste někdy hráli stolní tenis s umělým břichem? Ne? Tak si to 22. listopadu přijďte vyzkoušet na vlastní „tělo“ v rámci akce UP Obezity cup do Aplikačního centra Baluo. Vyzkoušejte nepoznané a zasportujte si trochu netradičně.

Akce UP Obezity Cup vznikla na základě Studentských projektů, které cílí na podporu aktivního životního stylu. My jsme si vybrali problematiku obezity a nadváhy. Chceme všem účastníkům přinést jedinečný zážitek, kdy si budou na vlastní kůži moci vyzkoušet pohyb okolo stolu s pár kily navíc. Konkrétně se bude jednat o 4 kg „břišních pupků“ pro kluky a o 2,5 kg pro holky. Takto úpravná břicha budou zapůjčena každému hráči po celou dobu zápasu. Bude se hrát podle pravidel ITTF celkem na čtyřech profesionálních stolech značky Jola, které jsou nyní nově k dispozici v Aplikačním centru Baluo.

První místa oceníme drobnými cenami, o kterých budeme informovat na naší Facebookové události. Z organizačních důvodů prosíme zájemce o registraci (stačí napsat jméno a věk) na upobesitycup@seznam.cz, kdy prvních 20 oceníme malým dárkem ve formě plechovky piva. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněný email, či na Facebookové události UP Obesity CUP. Akce je určena pro studenty, ale i absolventy UP.

Těšíme se na Vás,

Edit a Jirka

Externí pracovník

Výplňový text, než si autor doplní info.