Vyhledávání

PR článek: Pořiďte si do divadla studentské předplatné!

Letošní divadelní sezona je téměř u konce, ta příští už klepe na dveře. Vedle klasického abonmá nabízí Moravské divadlo Olomouc také speciální studentské předplatné. Středoškoláci i vysokoškoláci tak mohou v novém divadelním roce zajít na šest představení, kromě činohry je v nabídce také operní a baletní titul.

Uvádíme adaptace zvučných děl světové literatury. Slavnou novelu Romaina Rollanda Petr a Lucie převedl do jevištní podoby Marián Pecko, legenda nejen slovenského divadla. Nebezpečné známostiI možná znáte z filmových zpracování, ty naše se ale odehrávají ve wellness centru a rytíři se tu neohánějí kordem, ale hrají na baskytaru. Adaptaci románu Jana Vrby Boží mlýny uvádí Moravské divadlo v české premiéře a herce na jevišti doprovázejí písně Jarka Nohavici v podání živé kapely. Splačené nůžky jsou interaktivní detektivkou, kde o průběhu děje a usvědčení pachatele rozhodují sami diváci. Z hudebních titulů jsme vybrali romantickou operu Giuseppe Verdiho Ernani, kterou režisérka Karla Staubertová zasadila do netradičního prostředí cirkusu. Dočkáte se i akrobatického výstupu! Kdo má rád tanec, jistě si užije baletní adaptaci Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy na hudbu Edwarda Elgara.

Studentské předplatné mohou zakoupit studenti do 26 let. Hracím dnem je středa, představení začínají vždy v 19 hodin. Předplatné lze získat již od 420 korun. Další informace vám rádi sdělíme na tel. čísle 585 500 500, případně je najdete na webu Moravského divadla, www.mdol.cz

Externí pracovník

Výplňový text, než si autor doplní info.