Vyhledávání

POZVÁNKA: Zažijte módu jinak. Originální, česká a udržitelná značka oblečení ULTRAVAGANT pořádá fashion show v atomovém krytu!

Módní značka UltraVagant je koncept založený dvěma mladými studenty, kteří se snaží poukázat na problematiku fast fashion. Přicházejí s naprosto originálním přístupem k oblékání a kritikou slepého následování módních trendů. Na jejich nadcházející přehlídku se můžete přijít podívat 13. listopadu do atomového krytu v centru Prahy.


Team UltraVagant v čele s jeho zakladateli si pro Vás připravil módní a hudební událost, která je stejně osobitá a neobvyklá jako jejich kolekce oblečení.

Ve spolupráci s pořadateli alternativních hudebních akcí AZYL se UltraVagant rozhodl skloubit módní přehlídku a hudební akci dohromady. Můžete se těšit na zajímavé kousky oblečení a také dobrou hudbu. Setkáte se s mladými inspirativními lidmi a zažijete módu jinak.

„Z břehů intenzivnějších realit k nám doplulo proroctví o tom, že jako humanoidní bytosti globálně nevyužíváme dostatečně svůj kreativní potenciál, proto musí být naše rasa zničena. Naštěstí jsme jako pozemská delegace dripu byli o této skutečnosti informováni včas a byl nám poskytnut proti apokalyptický Azyl, kde máme možnost skvadru vyvolených zachránit před zkázou a užít si ultimátní nebeskou kalbu. Zachraň se kdo jest hoden!!!“ sdělují originálně pořadatelé akce.

Bližší informace o vstupu a místě konání již brzy na facebookových stránkách události ULTRA-AZYL.

 

Zdroj fotografie: facebook Ultravagant

Zdroj informací: ultravagant.cz; facebook Ultravagant; Instagram ultravagant

 

 

Karolína Lamaczová

Vyhledávám adrenalin a pivo.