Vyhledávání

POZVÁNKA: Univerzita láká na bohatý program propletený vánoční Olomoucí

V předvánočním období zve Olomouc nejen na tradiční trhy, ale také na Den otevřených dveří na Univerzitě Palackého. Už 7. prosince se od 9 do 14 hodin pro uchazeče pomyslně otevřou dveře všech osmi fakult společně s knihovnou, Správou kolejí a menz UP, Pevností poznání nebo UPointem.


Návštěvníky čeká bohatý program na všech fakultách, mezi kterými mohou snadněji cestovat díky bezplatné autobusové lince. Na Přírodovědecké fakultě jim bude poskytnuto mnoho informací od zástupců vedení fakulty a studijního oddělení vždy v 9:30 a 11:30. Kdo nemá zájem o studium, může si zajít pouze vyřešit algoritmické rébusy. Na Cyrilometodějské fakultě se zájemci budou moci posilnit fair trade kávou a palačinkami, k tomu nebude chybět ani živý zpěv. Tak neváhejte a běžte nasát univerzitní atmosféru. Protože jak láká Cyrilometodějská fakulta: „Ještě nikdy jsme do Dne otevřených dveří nedali tolik jako letos. To musíte zažít.“ 

Nabízených aktivit je mnoho a vy nevíte, kam dřív skočit? Nemějte obavy! Díky jednoduché aplikaci, kterou si mohou uchazeči bezplatně stáhnout, si můžete pečlivě naplánovat svůj program. A při plánování budoucnosti a zvažování, kam si vlastně tu přihlášku máte podat, vám pomohou jak ochotní učitelé ze všech fakult, tak také připravené materiály, kde najdete veškeré informace o daném oboru, fakultě či celé univerzitě.

Uchazečům, kteří jsou z daleka, nabízí UP možnost prohlédnout si studentské koleje, kde se seznámí s milými referentkami a jednotlivými studenty, kteří je kolejemi provedou.

A nakonec bychom vás chtěli pozvat do našeho univerzitního obchůdku, kde na vás dle slov vedoucí UPointu Anny Janské bude čekat káva, čokoláda a punč zdarma. 

Více informací zde.

Foto: facebook Univerzity Palackého

Nikola Havránková

Nová studentka dramaterapie a zároveň budoucí učitelka českého jazyka, která je ve volném čase zapálenou dobrovolnicí, milovnicí aperolu, knih a surikat.