Vyhledávání

POZVÁNKA: Ty Nikdy Label představí novou desku v Sklubu

Po šesti letech čekání se fanoušci dočkali a Ty Nikdy Label v čele s Pauliem Garandem vydali novou desku s názvem Akta X. Jedná se o teprve druhé společné album, ve které, dle slov samotných interpretů, nikdo nevěřil. Akta X oficiálně vyšla 23. října a olomoucký Sklub bude na začátku listopadu první zastávkou tohoto rapového turné.

Nové album ponořené do atmosférických beatů a textů se zdravou drzostí a vlastními rozdílnými postoji je na světě. Celý label, který tvoří 14 členů, vyráží na tour po celé republice. Doprovázet je budou djs Kenny Rough a Fatte. Jedná se tak o desku, na které se podíleli pouze rappeři a djové Ty Nikdy Labelu. Spolu s ní byl představen i nový merch, který bude k dostání na oficiálních stránkách Ty Nikdy. Čekají na vás designové mikiny, kšiltovky, pláštěnky a spousty dalších skvělých kousků. 

Ty Nikdy Label tvoří celkem čtrnáct členů. Nejznámějším z nich je bezesporu liberecký rapper a producent Paulie Garand, který má na kontě již pět vlastních desek. Dále mezi ně patří například rappeři Rest, Gey nebo Matys. Hudbu k textům tvoří djové Kenny Rough, Fatte či Aka.

Akta X tour bude mít celkem šest zastávek, pět českých a jednu slovenskou, která proběhne v bratislavském Ateliéru Babylon. Koncerty se dále odehrají v Ostravě, Plzni či Hradci Králové. Label turné zakončí 14. prosince v brněnské Flédě. První koncert turné proběhne 2. listopadu v olomouckém Sklubu, který bude otevřen od 20 hodin. Základní vstupné stojí 300 korun, stále si jej můžete zakoupit v předprodeji zde. Přijď na koncert, Helena bude u toho s tebou!

Foto: www.tynikdy.cz

 

Simona Vondrová

Studentka žurnalistiky milující kvalitní kávu a dobré víno.