Vyhledávání

POZVÁNKA: Skyline zboří S-klub! Pojď do toho taky

Kdo neslyšel českou kapelu Skyline naživo, jako by nežil. Je totiž známá především pro svou energii, kterou přenáší do davu jako vodič. S-klub ti tuhle elektřinu nabízí 26.10. od šesti večer. Vystoupí nejen se svou poslední deskou z roku 2016 Jungle.


Pretty Princess, Fairytale Teller a spousta dalších. Ne, to není začátek žádné pohádky. To jsou nejúspěšnější písně šestičlenné kapely, která se dá žánrově zařadit mezi electronicu, hiphop, breakbeat nebo třeba urban pop. Ze svaté šestky svou energii nejvíce vyzařuje především zpěvačka Marka Rybin a MC Jacob.

Historie této skupiny sahá až do roku 1997. Svůj první koncert si odehráli jako předkapela Tatabojs o rok později v lednu. Od té doby se hodně změnili. V roce 2008 odešla z osobních důvodů jejich tehdejší zpěvačka Jitka Charvátová. Tu nahradila už zmíněná Marka Rybin, která Skyline teprve dodala šťávu. S poslední dávkou energie přišla kapela před dvěma lety v podobě desky Jungle. V červnu zveřejnili i svůj doposud poslední videoklip k písni Till The Morning Comes.

Vstupenky jsou k dostání online na predprodejolomouc.cz nebo v samotném S-klubu.

Foto: Facebook kapely

Markéta Jasanská

Studentka pavěd jako je žurnalistika a česká filologie. Nemá ráda sport, davy, většinu politiků, špatnou hudbu a namyšlence.