Vyhledávání

POZVÁNKA: Pojďme si dát do těla pro dobrou věc!

Vánoce se blíží, atmosféra houstne, štědrost roste. Pojďte se před svátky pořádně rozhýbat a zároveň pomoci dobré věci. Řeč je totiž o druhém ročníku benefičního cvičení, které se koná 4. 12. od 15 do 21 hodin v Envelopě.


Benefici pořádá Asociace studentů speciální pedagogiky ve spolupráci s Akademik sport centrem. Jelikož benefice probíhá celé odpoledne, je na výběr spousta sportů od step aerobiku přes tabatu a fitness dance až po oblíbenou power jogu. Za jednu lekci zaplatíte 60 Kč. Celou akci sportovní nadšenci organizují nejen pro studenty a zaměstnance Univerzity Palackého, ale také pro širokou veřejnost. S sebou vám stačí tričko, tenisky a chuť podpořit dobrou věc.

A kam vlastně peníze za jednotlivé lekce poputují? „Výtěžek akce půjde na podporu rodiny, která má dvojčata s autismem,“ říká Lucie Václavíková za Asociaci studentů speciální pedagogiky.

Akce byla minulý rok pořádaná poprvé, a protože v ní Asociace studentů speciální pedagogiky našla smysl, rozhodli se v této nové tradici pokračovat. Pojďme jim pomoci a podpořit nejen rodinu s dvojčátky, ale také koncept celé benefice. Protože nejlepší čas na dobré skutky je ten vánoční.

Odkaz na fb událost zde.

Foto: Pixabay.com, facebook události

Nikola Havránková

Nová studentka dramaterapie a zároveň budoucí učitelka českého jazyka, která je ve volném čase zapálenou dobrovolnicí, milovnicí aperolu, knih a surikat.