Vyhledávání

POZVÁNKA: Olomoučtí judisté se představí na JudoShow 2019

Blíží se přehlídka bojových umění a sportů JudoShow 2019 s názvem Už 20 let na tatami. V rámci akce se představí judisté z Olomouce, a to již tento pátek 20. prosince v Čajkaréně v Olomouci. Veškerá vystoupení budou doprovázena světelnými i kouřovými efekty a rozmanitou hudbou a samotné judo se ukáže v celé své kráse.


Tatami bylo původně označení pro podložku, která se v Japonsku dříve pokládala na podlahu obytných místností. Později se tak začalo říkat i sportovním podložkám, které se využívají v judu. „Už 20 let na tatami“ – tak zní heslo přehlídky bojových umění a kultury, která se letos ponese v duchu oslavy 20. výročí založení JUDO klubu. Všichni návštěvníci akce si tak budou moci společně s klubem, trenéry i judisty zavzpomínat.

Návštěvníci budou mít také možnost uvidět a prožít alespoň na krátký okamžik cestu od začínajícího judisty až po profesionálního sportovce. K vidění bude spousta zápasů a celá akce vyvrcholí vzájemnými duely OPEN.

Přehlídka bude probíhat od 17:30 do 19:00 hodin v prostorách Čajkarény v Olomouci. Klub srdečně zve všechny členy JUDO klubu, rodiče i přátele juda. Lístky na akci můžete zakoupit po trénincích u trenérů, přičemž cena lístků pro dospělé je 100 Kč a pro děti do 15 let 50 Kč. Pro ty, kteří si nemohou lístek zakoupit přímo u trenérů, je k dispozici prodej lístků na turnajích.

FOTO: judoklubolomouc.cz

Zlata Mašindová

Výplňový text, než si autor doplní info.