Vyhledávání

POZVÁNKA: Marketingoví nadšenci, zbystřete

Chcete si rozšířit obzory a dozvědět se více o budování značky? Ještě stále není pozdě! Studentské kariérní a poradenské centrum UP pořádá již třetí workshop z cyklu DigiUp, tentokrát zaměřený na „Branding společnosti a příklad dobré praxe“. Uskuteční se v úterý 31. října od čtyř hodin odpoledne v Pevnosti poznání.

 

Kurz digitálního marketingu pokračuje a po dvou předešlých workshopech o sociálních sítích a e-commerce projektu se přesuneme k brandingu. Nadcházející přednáškou vás provede Lucie Presslová, brand manažerka ve společnosti ORION chocolate tablets. Poví vám, jakým procesem musí značka projít při změně positioningu a relaunchi či jak se tvoří integrované komunikační mapy. Na závěr bude i prostor pro diskuzi.

Do konce semestru se dočkáte dalších zajímavých témat, jako jsou tvorba obsahu na Youtube, copywriting nebo design webu.

Nutno podotknout, že studenti naší univerzity mají každý z workshopů zcela zdarma! Byla by škoda nevyužít této skvělé příležitosti. Proto neváhejte a přihlaste se prostřednictvím webových stránek co nejdříve, kapacita je omezena.

Fotografie: Studentské kariérní a poradenské centrum

Simona Šustková

Směj se mým historkám, pij se mnou pivo, neraň mé ego a přetrp mé žvásty o astrologii. Získáš skvělou narcistickou kamarádku s bláznivými nápady a občasnými blond chvilkami.