Vyhledávání

POZVÁNKA: Letošní pasování žurnalistů? Už se to blíží!

Světlé džíny pánského střihu, vyčesané vlasy, šaty na ramínka a pod nimi tričko a v neposlední řadě ledvinka. Pořád nic? Styl devadesátých let si mnozí pamatujete určitě velmi dobře, proto se těšte na letošní ročník pasování studentů žurnalistiky, kde podobné módní výstřelky můžete potkat v hojném počtu.

Stejně jako každý rok se i letos dočkáme prvotřídního katederního večírku. Studenti druhého ročníku žurnalistiky totiž pro své mladší kolegy chystají pasování již na tuto středu. Součástí programu bude i soutěž o nejlepší kostým, tematický kvíz i akční drinky. „Už máme vymyšlený i pasovací drink, prváci se mají na co těšit,“ říká za druháky Aneta Daněčková. Účast přislíbil mimo jiné i vedoucí katedry Petr Orság a sekretářka Lea Traplová.

Určitě všichni dorazte, Helena tam bude taky!

Party začíná od 20:00 v 15 Minut music clubu. Vstup je symbolických 20,-.

Událost na Facebooku najdete pod tímto odkazem:
https://www.facebook.com/events/138207063474044/?active_tab=discussion

Zdroj obrázků: Facebook události, Facebook The Spice Girls

Lýdie Hájovská

Studentka pavědního oboru Žurnalistika na Univerzitě Palackého. Kromě Heleny v krabici činná také na serveru DobryZpravy.cz. Svou upřímnost a tvrdohlavost někteří (k její nelibosti) zaměňují za drzost. Směje se i vtipům, které ostatním vtipné nepřipadají.