Vyhledávání

POZVÁNKA: Business Camp vám poradí, jak úspěšně podnikat

Chcete se dozvědět, jak nastartovat své podnikání? Stojíte o cenné rady a tipy od podnikatelů, kteří svůj byznys rozjeli po správných kolejích? Na UP Business Campu dostanete nejen to. Přijďte v sobotu 23. listopadu na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého na sedmý ročník konference o cestě za úspěšným podnikáním.


Letošní UP Business Camp se koná v duchu rovných příležitostí v podnikání. Centrum podpory studentů se specifickými potřebami, které na UP poskytuje poradenský a technický servis, na konferenci zajistí tlumočníky znakového jazyka.

Letošní sedmý ročník konference je rozdělen do čtyř tematických bloků. Přednášet přijedou zajímaví hosté jako například majitel firmy Kofola Jannis Samaras, dále Eva Dlabalová, majitelka úspěšného olomouckého hostelu Long Story Short nebo Greptun, vítěz letošní Podnikavé hlavy.

Podnikavci budou mít k dispozici mobilní aplikaci Myia. „Díky aplikaci ve vašem telefonu budete moci přímo ovlivnit vývoj přednášky a ptát se řečníků na to, co vás nejvíce zajímá,“ uvedla Jitka Zmítková z Vědeckotechnického parku UP, který konferenci pořádá. Registrovat se můžete na stránkách podnikanivolomouci.cz. Vstupenka pro studenta stojí 590 a pro veřejnost 1290 korun. K dispozici bude také vynikající catering.

Tak přijďte, cenných rad není nikdy dost!

Zdroj obrázku: podnikanivolomouci.cz

Lea Gentric

Studentka Žurnalistiky a Mezinárodních vztahů na UP. Jestli máte psa, tak určitě budeme kamarádi.