Vyhledávání

POZVÁNKA: Moldavané infikují Olomouc

Hudba kapely Infected Rain představuje smíšení moderních žánrů metalu. Zpěvačka kapely Lena kombinuje různé druhy extremního vokálu a na její výkon se můžete těšit ve čtvrtek 1. listopadu, kdy kapela zahraje v S-klubu.


Kapela Infected Rain vznikla v roce 2008 v Kišiněvu, hlavním městu Moldavska, a jejich první vystoupení se uskutečnilo třetího srpna roku 2008 na koncertu věnovanému notoricky známé skupině Slayer.

Znění a styl Infected Rain se stále vyvíjí, jejich hudbu můžeme vnímat jako celek, zároveň však jako různorodost. V každém případě nikomu rychlost, tíha a změny rytmů nedovolí usnout.

Kapela se účastnila hudebních festivalů Evropy jako ROUTE68 SUMMERFEST, Maraton Festival a Rockstadt Extreme Fest 2014, kde se Infected Rain objevili na jedné scéně s dalšími kapelami, jako jsou Obituary, Behemoth, Sodom, Katatonia nebo The Agonist.

Infected Rain již stihli nahrát tři alba, Asylum v 2011, Embrace Eternity v 2014 a poslední minulý rok s názvem 86.

Ve čtvrtek 1. listopadu máte možnost uvidět na vlastní oči a poslechnout si jednu z nejprogresivnějších kapel současnosti v olomouckém S-klubu. Pokud ještě nejste fanouškem, máte šanci se jejich hudbou infikovat.

Začátek koncertu je ve 20:00. Lístky seženete na portálu smsticket za 220,-.

Foto: Facebook kapely

Maxim Zaitsev

Studuje Sociální pedagogiku na CMTF. Svůj čas věnuje hledaní smyslů všeho, a nic se nedeje když ten smysl nevidí.