Vyhledávání

POZVÁNKA: Noc divadel po šesté

Milovníci divadla, pište si! Olomouc a více než třicet dalších českých měst čeká největší divadelní svátek v roce. Moravské divadlo, Divadlo na cucky, Divadlo hudby, Divadlo Tramtárie, Divadlo Nabalkoně, Divadlo Konvikt a Divadlo na Šantovce - ta všechna se pro vás 17. listopadu otevřou a i navzdory názvu celé akce se budou už od dopoledne ukazovat tak, jak je neznáte.


Výsledek obrázku pro Noc divadel

Pro návštěvníky budou připraveny prohlídky zákulisí, workshopy i výtvarné dílny. Moravské divadlo láká například na exkurze do míst, kam se jinak běžně nepodíváte. „V loňském roce byl o prohlídky zázemí divadla enormní zájem. Doufám, že i letos tomu nebude jinak a my budeme moci přiblížit našim divákům, kolik práce a úsilí všech našich kolegů stojí za tím, aby si takřka každý večer mohli vychutnávat kulturní zážitky v podobě divadelních představení,“ sdělil ředitel divadla David Gerneš.

Významnou spojnicí mezi všemi divadly bude připomínka sta let od vzniku republiky, tématem letošního ročníku je totiž česko-slovenská divadelní spolupráce. Rozhodně se máte na co těšit. Bližší informace najdete na www.nocdivadel.cz nebo na facebooku.

zdroj obrázku: www. nocdivadel.cz

Linda Judasová

Jsem studentka prvního ročníku žurnalistiky, kromě vína a dobrých knížek miluju zpěv, divadlo a nenávidím úklid.