Vyhledávání

Nejen učením je student živ aneb Sportujte s UP

Tak jako každý rok nabízí i letos Akademik sport centrum UP široké možnosti sportovního využití a trávení volného času. Všichni studenti Univerzity Palackého tak mají příležitost zpestřit si úmorné a náročné dny plné učení trochou sportování, které pročistí mysl a posílí člověka na těle i duchu.

Nabídka sportovních programů je opravdu široká a své si vyberou jak milovníci klasických sportovních odvětví, tak i obdivovatelé sportů netradičních a exotických. Vedle aerobiku, fotbalu či tenisu si můžete vyzkoušet také například lukostřelbu, jezdectví nebo horolezectví. Jednorázové sportovní kurzy vás pak zasvětí třeba do tajů windsurfingu, paraglidingu či skialpinismu.

Pro více informací navštivte oficiální web sport centra.

Připomeňme, že ve dnech 3.–6. 10. budou v prostorech šatny v hlavní menze výjimečně znovu přítomni sympatičtí pánové a sličné slečny, kteří vám jakožto vyslanci Akademik sport centra UP jistě velmi rádi zodpoví vaše případné dotazy a vyřídí průkazky a členství na vámi vybraný kurz. Po tomto datu samozřejmě možnost vyřízení průkazek nekončí, jen si pro ni budete muset zajít trochu dále – konkrétně do sportovní haly UP na Lazcích.