Vyhledávání

Nebe a Mirai potáhnou v Olomouci za jeden provaz

Dvě kapely, jedno pódium a jedna velká společná show. Skupiny Nebe a Mirai vystoupí 2. listopadu v olomouckém U-klubu v rámci svého podzimního turné, které nese název Zajedenprovaztour. A bude to velké.

13427834_1375761765772348_7382606708441191826_n

Obě kapely navštíví na podzim celkem 17 měst po celé České republice a jednou z jejich zastávek bude i Olomouc. Podle frontmanů obou kapel Petra Harazina a MiraieNavrátila se fanoušci můžou očekávat pořádnou show. Na společném pódiu zahrají své starší i nové písně. A možná dojde i na after party. Takže je opravdu na co se těšit.

Skupina Nebe není na českém hudebním poli žádným nováčkem. Pětičlenná kapela vznikla v roce 2005 v Havířově. V roce 2010 si kluky vzal pod křídla zpěvák RichardKrajčo a jejich hvězda začala stoupat. Mezi největší hity patří písně Než se rozední nebo Vteřina.

Mirai jsou poměrně čerstvými přírůstky do českého hudebního světa. Frontman kapely MiraiNavrátil, bubeník ŠimonBílý a baskytarista MichalStulík se dali dohromady v roce 2014. Podobně jako kapele Nebe i jim pomohl dostat se do povědomí posluchačů RichardKrajčo z kapely Kryštof. Ten si kluky vyhlédl ještě za jejich působení v Dolls in the factory a vybral si je jako předkapelu.

I přes své krátké působení mají Mirai poměrně velkou fanouškovskou základnu, značná část je z Frýdku Místku, odkud kluci pochází. Pokud o této trojici slyšíte poprvé, určitě to nebude naposledy. Můžete si poslechnout jejich skladby Cesta z města, Dítě robotí nebo jejich novinku Divadlo.

Vstupenky na koncert lze koupit na www.ticketstream.cz.