Vyhledávání

Listopad v Costce!

Multižánrový prostor zrekonstruovaného S-Cube bude hostit i v listopadu mnoho hudebních skupin, divadelních představení a nově také filmových projekcí. Podle slov produkčního klubu Ondry Martínka si listopadový program nezadá s náplní většího festivalu. Tak se na to pojďme podívat.

Největší hvězdou hudebního programu bude jedna z nejpopulárnějších českých kapel Tata Bojs, která představí olomouckému publiku hlavně výběr z nového alba Ležatá osmička. Předskokanem Tata Bojs bude kapela Sunflower Caravan, dobře známá nejenom z univerzitního Majálesu. Jestliže jsou vaší srdeční záležitostí právě Čoko Voko nebo domácí Narcotic Fields, tak kupujte lístky i na jejich koncert v S-Cube. Ke konci měsíce vystoupí hip-hopoví Prago Union.

Divadlo Na cucky představí v listopadu jednu premiéru ve spolupráci s divadlem DNO s názvem I-Dolls. Na programu je i pravidelný Kabaret na Cucky a  další repríza v koprodukci s hradeckým divadlem Groteska. Divadelní událostí pak bude hostování brněnského divadla Husa na provázku, které přiveze inscenaci Prase z pera Václava Havla.

Japanese month je zbrusu nová akce, která představí tajemnou, exotickou a mnohdy nekonvenční kulturu Japonska. Každou listopadovou neděli je možné se zúčastnit workshopů a naučit se něco z japonské gastronomie či umění. Součástí programu je i vystoupení Malého divadla kjógenu, reprezentující specifický japonský žánr divadla. Ve spolupráci s Pastiche Filmz bude uveden i japonský film vždy po ukončení workshopu.

S-Cube ve spolupráci s charitativními organizacemi uspořádá souboj v improvizaci skupin O.L.I.V.Y. a Pa.Le.Ťác.I a koncert několika hudebních skupin v rámci festivalu Surround of Unity.

Studenti se mohou těšit na nespočet studentských večírků, pasování prváků, půlení mediků a krizový ples studentů ekonomie. Poprvé se bude konat také Queer friendly party a v neposlední řadě Party s Helenou.

Kompletní program s informacemi o datu a času konání akce najdete na www.scube-ol.cz