Vyhledávání

Král disca Michal David míří do Olomouce

Co by to bylo za oslavu celoživotního úspěchu na hudební scéně bez pořádné Mega tour, kde se dá slavit s těmi nejdůležitějšími lidmi v hudebníkově životě – tedy s fanoušky? Rozhodně i proto se náš nejznámější disco zpěvák a skladatel Michal David rozhodl rozjet podzimní šnůru koncertů po České republice. Právě letos to je třicet let od vydání jeho prvních velkých hitů Nenapovídej a Chtěl bych žít tak, jak se má.

Olomoucké fanoušky tato hvězda navštíví již tuto sobotu 12. listopadu na zimním stadionu. Jako bonus ke koncertu na všechny návštěvníky čekají slavní hosté v podobě populárního hudebního seskupení DaMiCHi a exkluzivní videohost Lucie Vondráčková, se kterou Michal David nedávno natočil nový hit Byla to láska. Součástí každého koncertu navíc bude křest nového alba vydaného po deseti letech speciálně k této příležitosti a samozřejmě nemůže chybět autogramiáda. Vyvrcholením celé tour bude vánoční koncert v pražské Lucerně, kde „jako bomba zazáří“ italští Ricchi e Poveri.

V síti Ticketportal je stále spousta lístků a jejich cena je 390 korun na stání a 590 korun za místa na sezení. Pokud tedy nevíte, co s nadcházejícím víkendem a máte chuť se alespoň na chvíli vrátit do mladých či dětských let a dobře se pobavit, zazpívat si a zatancovat, máte jedinečnou možnost.

Sám Michal David na svých stránkách zve všechny fanoušky na skvělou show slovy: „Tak ruku mi dej, sesbírej céčka, napij se Coly, protože ať jsi Ruská Máša nebo Dítě ráje teď budeme žít Nonstop!“ A taková nabídka se už nemusí opakovat!