Vyhledávání

Když se řekne Internet Poradna

Když se řekne Internet Poradna, tak se Vám pravděpodobně vybaví poradenské centrum pro případ, že máte potíže s internetem. Činnost neziskové organizace o.s. InternetPoradna.cz z Olomouce je ale od této představy na míle vzdálena.

Organizace začala v roce 2001 sociálním poradenstvím na internetu, které úspěšně funguje dodnes. Kdokoli má možnost zadat dotaz, na který odpovídá téměř 100 odborníků v oblastech zdravotního postižení, občanského poradenství, psychologického poradenství a zaměstnanosti. Od roku 2007 se také podílí na projektech pro zdravotně postižené a seniory, a to i lokálně a zcela offline. Nabízí odbornou radu v tíživé životní situaci, osvojení si nové dovednosti v kurzech či přímou pomoc při hledání zaměstnání apod.

[caption id="attachment_20704" align="aligncenter" width="600"]kachny ilustrační foto[/caption]

Výstava fotografií, která probíhá od 19. 5. do 15. 6. v obchodní galerii Šantovka, vám přiblíží, čemu se věnuje organizace více jak 13 let pomáhající lidem se zdravotním znevýhodněním a seniorům.
Během výstavy si navíc můžete na informacích zakoupit evergreen našeho mládí - gumovou kachničku - a vyslat ji s ostatním benefičním ptactvem na závod „Rally kachničky.“ Závod proběhne v neděli 15. června, tedy poslední den výstavy, v 15 hodin na Mlýnském potoku před galerií Šantovka. Kachničku můžete zakoupit za symbolických 50 Kč a výtěžek akce bude použit na podporu činnosti organizace. První dvacítka kachniček spolu se svými chovateli navíc vyhrává zajímavé ceny!

Zastavte se a vyšlete svou kachničku do boje. Podpoříte tak činnost organizace, která pak jednou možná podpoří i vás.

Více informací na: www.internetporadna.cz