Vyhledávání

KAVÁRNY: S láskou, Love Coffee

Milovníci kávy, zbystřete! Našli jsme ideální místo, kde strávit pár volných chvil s tím, koho opravdu milujete – se šálkem dobré kávy. Kavárnu Love Coffee najdete na Masarykově třídě a její návštěvy určitě nebudete litovat. Spojení dobré kávy, knížky a příjemného prostředí promění váš všední den v nevšední.

Kavárnu s poetickým názvem Love Coffe najdete v blízkosti olomouckého hlavního nádraží, na Masarykově třídě. Okouzlí vás nejen moderním interiérem, ale rovněž nabídkou kávy a dezertů. A trávíte-li čas v kavárně sami, nezoufejte! Společnost vám mile rád udělá některý z knižních titulů, které jsou zákazníkům volně k dispozici a jejichž žánrové spektrum je opravdu široké.

Na své si přijdou nejen milovníci kávy (a ti jsou především vítáni!) – v nabídce najdete klasické espresso, americano či cappuccino a latté –, ale také „nekávičkáři“, kteří jistě nepohrdnou čajem, horkou čokoládou či domácí limonádou. A máte-li chuť na něco ostřejšího, vybírat můžete z nabídky piv, vín a tvrdého alkoholu. Něco k zakousnutí samozřejmě nesmí chybět a my vám vřele doporučujeme zdejší tiramisu. Pokud nejste na sladké, kavárna nabízí také tousty nebo saláty.

Z hlediska cenové dostupnosti se kavárna pohybuje v běžné cenové relaci. Za klasické espressso dáte 35 korun a za latté 55 korun. Dezerty se pohybují mezi 50 a 60 korunami. Návštěva se tedy opravdu vyplatí.

Love Coffee dbají nejen na pečlivý výběr surovin a kvalitní přípravu kávy a dezertů, ale také na přátelskou péči o zákazníky. A jak nám samotné jméno říká – vše dělají s láskou! Přemýšlíte-li, kde strávit volné odpoledne, nebo hledáte klidné místo pro psaní seminárek, určitě tuhle kavárnu navštivte.

FOTO: Nikola Sedmáková

Nikola Sedmáková

Studuji českou filologii se zaměřením na editorství. V Heleně působím od roku 2017 jako editorka a příležitostná redaktorka nebo korektorka tisku. Najdete mě také jako editorku na Dobrých zprávách. Jsem vášnivá knihomolka, kávičkářka a (k nelibosti druhých) grammar nazi.