Vyhledávání

KAVÁRNY: Na skok do amerických padesátých let

Originální kavárna 21 Rock’n’Roll Cafe dokáže své hosty přenést do Ameriky do doby, kdy rock’n’roll ovládal svět a za boha byl považován Elvis Presley. Tato kavárna umožní svým hostům snít jejich americký sen. Nachází se blízko olomouckého hlavního nádraží a pro své návštěvníky má připravený široký výběr nejen dobré kávy.

Nabídka je velmi široká. Zákazníci si mohou dopřát různé milkshaky, alkoholické koktejly, kávu, víno, dezerty, různé americké pochoutky a mnoho dalšího. Za zmínku stojí i příjemná a usměvavá obsluha. Tento podnik získává velké plus za svou originalitu a celkový nápad.

S kamarádkou jsme si objednaly jahodový koktejl a Caramel & Cider Milkshake. Byla jsem nadšená z toho, jak koktejl vypadal, a ještě víc z toho, jak chutnal. Oba byly neskutečně sladké, až se nám z toho motala hlava. Za normálních okolností bych si dala ještě dezert, ale tohle byla hotová cukrová bomba. Ale cukr je během zkouškového období opravdu potřeba.

Ten, kdo má rád jemné a jednoduché kavárny, možná 21 Rock’n’Roll Cafe nedocení. Myslím si ale, že by sem měl zavítat každý, jelikož kavárna opravdu stojí za návštěvu a vtáhne člověka do jiného světa. Teď už víte, že z Olomouce do Ameriky to není zas tak daleko.

 

Foto: Nela Kadlečíková

Nela Kadlečíková

Nelze popsat na pár řádků složitou duši, která zbožňuje být amatérem. Její vášní je hudba a poznávání krás světa. Lehce nešikovná a hlavou často někde v oblacích.