Vyhledávání

POZVÁNKA: Slovenský král grimu Gleb ovládne S-klub

Gleb Veselov, slovenský rapper původem z Ruska, zavítá 23. listopadu do olomouckého S-klubu. Turné pořádá v rámci vydání svého druhého studiového alba Gauč storytelling. Těšit se můžete na nejznámější songy, kterými jsou např. Audiokniha, Go go go nebo Anarchia. Akce začíná v 21 hodin a cena jedné vstupenky je 390 korun.

Rychlý beat tempa okolo 140 BPM, temné basové linky a svižný rap – to je charakteristika hudebního žánru grime. Gleb se začal rapu věnovat už ve svých třinácti letech, ale proslavilo ho až debutové album Lavička Pimpin, na kterém se podíleli také Smack, Fobia kid, Delik, Dymer a Hatori Hanza. Součástí alba je i track Lavička pimpin skit, ve kterém mu vyjádřilo podporu několik známých jmen české a slovenské rapové scény. „Gleb, prosím ťa, reprezentuj to a ukaž im jak sa robí double time, peace," vzkázal Dalyb z labelu HAHA Crew.

Pokud se rozhodnete dorazit, čeká na vás živelná underground show, jejíž zvuk zvýrazní perfektní akustika klubu. K dispozici bude široká nabídka alkoholických drinků a dva bary, kde můžete mimo jiné platit kartou. Na své si přijdou i milovníci drum'n'bass žánru, jelikož účinkovat bude také Hoofbeats Music.

Gauč 'n' Bass Tour začala v říjnu a končí v prosinci. Během ní Gleb se svojí nahrávací společností FCK THEM navštíví neuvěřitelných 28 zastávek. V Bratislavě ho přišlo podpořit 2000 fanoušků a Roxy v Praze se mu podařilo kompletně vyprodat.

„Po Gauč 'n' Bass Tour začnem dropovať novú hudbu, ďakujem za support a strpenie,“ napsal na svůj instagramový profil.

S-klub bude zkrátka praskat ve švech až do brzkých ranních hodin. Pokud toho chcete být součástí i vy, neváhejte!

Vstupenky můžete zakoupit zde: http://tootoot.fm

 

Foto: GLEB – Gauč 'n' Bass Tour – Olomouc Sklub (facebooková událost)

Veronika Rédová

Jmenuji se Veronika, je mi 19 let a studuji prvním rokem obor Žurnalistika na Univerzitě Palackého. Psát mě bavilo už od chvíle, kdy jsem se to naučila. Mimo to mám ráda hudbu, tanec a degustaci vína/piva s kamarády.