Vyhledávání

Foursquare ti ukáže, která zajímavá místa jsou poblíž

Aplikace, která vám ukáže zajímavá místa, skvělé restaurace nebo pohodové čajovny v nejbližším okolí. Stačí se do Foursquare zaregistrovat pomocí Facebook účtu nebo vašeho emailu a za chvíli můžete dostat skvělý tip třeba na večeři.

Chceš někam zajít, ale nevíš, které místo je pro tebe to pravé? Jsi na neznámém místě a volíš si mezi dvěma podniky na rychlý oběd? Tak právě pro tebe je Foursquare pravým pomocníkem. Aplikace nabízí spoustu možností, podle čeho si vyhledat ten nejlepší obchod či restauraci v místě, kde se momentálně nacházíte. Můžete si jednoduše zvolit, jestli chcete jít na snídani, oběd, večeři a nebo jen najít nejbližší nákupní středisko. Stačí jen přidat město, ve kterém se jste a nebo použít zabudovanou GPS ve vašem mobilu. A aplikace hned najde veškerá skvělá místa kolem vás.
Foursquare1

Navíc vám Foursquare nabídne i přidávání nových míst. Takže pokud objevíte zapadlou kavárnu na kraji centra a bude se vám tam líbit, můžete ji do aplikace přidat. Podělit se tak o zajímavé podniky i s ostatními. Navíc najdete u každého místa komentáře od návštěvníků, kteří ho již navštívili. Nemusíte se tedy bát, že půjdete naslepo. Prostě si pročtete rešerše a sami uznáte za vhodné, jestli jít nebo ne.

Dalším plusem v aplikaci jsou tzv. Tastes neboli chutě. Můžete přidávat do Foursquare vaše chutě a tím specifikovat nabídku míst, které aplikace nabízí. Pokud si tedy zvolíte, že máte rádi Burgery, budou se zobrazovat hlavně restaurace, kde burgery podávají.
Foursquare2

Aplikace Foursquare je tedy vhodným společníkem pro ty, kteří rádi navštěvují restaurace nebo kavárny a objevují rádi nové místa. S přidáváním recenzí k místům odpadá nechtěné překvapení v podobě špatné kávy nebo večeře. Foursquare si můžete instalovat na zařízení Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry.