UP AIR: Lítáme v tom s vámi!

Veronika Minářová

Autor: Veronika Minářová
Datum

Nechat se unášet na vlnách rádia UP AIR můžete již od 1. dubna, kdy startuje první vysílání. Projekt vznikl z iniciativy studentů Univerzity Palackého. Zajímavé pořady a zpravodajství si budete moci poslechnout na stránce www.upair.upol.cz nebo prostřednictvím chytrých telefonů.

Již od 1. dubna!

Již od 1. dubna!

Na spuštění vysílání se podíleli zejména studenti a pedagogové z Katedry žurnalistiky a Katedry divadelních, filmových a mediálních studií. „Rádio UP AIR poskytne rozmanitou programovou skladbu složenou z pořadů zpravodajsko-publicistické a kulturní sekce, založených především na mluveném slově, a z relací hudební sekce, soustředěných zejména na menšinové hudební žánry, které se neobjevují v mainstreamové rádiové produkci.“ říká Zuzana Řezníčková, šéfredaktorka rádia. Vysílání bude probíhat hlavně online, jak v přímém přenosu, tak ve formě podcastů. Ty naleznete na webu k pozdějšímu přehrávání.

Vysílat se bude každý týden od pondělí do středy vždy od 19 do 21 hodin. Dozvíte se nejnovější události, které se staly na půdě Univerzity, v Olomouci nebo i v jiných částech naší republiky. Ke slovu se dostane i řada zajímavých hostů. Rádio má za úkol také informovat o dění v kultuře, umění i politice. 

Zítřejší premiérové vysílání odstartuje pořady Studenti studentům, Jedna plus jedna a Crossroards. Nenechte si ujít univerzitní novinku a v 19 hodin se nalaďte na UP AIR.


Štítky:

, ,